ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ (кодифікований станом на 03.06.2021 р.)
ПОДАТКОВИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
із змінами та доповненнями станом на 03.06.2021 р.
Читати далі »
Податковий кодекс України (архів)
Податковий кодекс України набрав чинності з 1 січня 2011 року, за винятком окремих положень. Так, наприклад, розділ III "Податок на прибуток підприємств" вступив у силу 01.04.2011 р.
Податковий кодекс України регулює відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, зокрема, визначає вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.
Читати далі »Податковий кодекс України. Опублікований у "Голосі України", формат .pdf
Текст Податкового кодексу, підписаний президентом України Віктором Януковичем, головою Верховної Ради Володимиром Литвином і опублікований у «Голосі України».
Набере чинності з 1 січня 2011 року.
Читати далі »Кодекс законів про працю України
Кодекс законів про працю України
Читати далі »
Глави 7 та 9 Господарського кодексу України
Глави 7 та 9 - витяги із Господарського кодексу України
Читати далі »
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Кодекс України про адміністративні правопорушення
Читати далі »
Кодекс адміністративного судочинства України
Кодекс адміністративного судочинства України
Читати далі »
Господарський процесуальний кодекс України
Підприємства, установи, організації, інші юридичні особи (у тому числі іноземні), громадяни, які здійснюють підприємницьку діяльність без створення юридичної особи і в установленому порядку набули статусу суб'єкта підприємницької діяльності (далі - підприємства та організації), мають право звертатися до господарського суду згідно з встановленою підвідомчістю господарських справ за захистом своїх порушених або оспорюваних прав і охоронюваних законом інтересів, а також для вжиття передбачених цим Кодексом заходів, спрямованих на запобігання правопорушенням.
У випадках, передбачених законодавчими актами України, до господарського суду мають право також звертатися державні та інші органи, фізичні особи, що не є суб'єктами підприємницької діяльності.
Читати далі »
Житловий кодекс Української РСР
Житловий кодекс Української РСР
Читати далі »
Цивільний процесуальний кодекс України
Завданнями цивільного
судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення
цивільних справ з метою захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав,
свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів
держави.
Кожна особа має право в
порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до суду за захистом своїх
порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів.
КРИМІНАЛЬНИЙ ПРОЦЕСУАЛЬНИЙ КОДЕКС УКРАЇНИ
Завданнями кримінального провадження є захист особи, суспільства та держави від кримінальних правопорушень, охорона прав, свобод та законних інтересів учасників кримінального провадження, а також забезпечення швидкого, повного та неупередженого розслідування і судового розгляду з тим, щоб кожний, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, жоден невинуватий не був обвинувачений або засуджений, жодна особа не була піддана необґрунтованому процесуальному примусу і щоб до кожного учасника кримінального провадження була застосована належна правова процедура.
Читати далі »