Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Податк. облік Архів » ПДФО

Податок з доходів фізичних осіб 

Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб"

07.06.2010

Закон України "Про податок з доходів фізичних осіб" з останніми змінами та доповненнями, що набули чинності 01.01.2010 р.

Читати далі »

Щодо складу загального місячного або річного оподатковуваного доходу платника податку

www.ligazakon.ua
16.03.2009

Відшкодування витрат вартості проживання понад установлені граничні норми та оплата витрат на перевезення понад 30 кілограмів багажу для державних службовців, а також інших осіб, які відряджаються підприємствами, що повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів, здійснюються згідно з підтвердними документами в оригіналі лише із дозволу керівника.

Витрати на проїзд відрядженого працівника в м'якому вагоні, на суднах морського флоту в каютах, що оплачуються за 1 - 4-ю групами тарифних ставок, на суднах річкового флоту в каютах 1-ї і 2-ї категорій, а також повітряним транспортом за квитками 1-го класу та бізнес-класу відшкодовуються в кожному окремому випадку з дозволу керівника підприємства згідно з поданими проїзними документами.

При цьому відповідно до вказаного пп. 2.2 Інструкції витрати, відшкодовані згідно з абзацами першим та другим цього пункту, не є надміру витраченими коштами.

 

Читати далі »

Підвищення кваліфікації іноземною мовою: необхідність ліцензування, ПДФО з працівників та валові витрати роботодавців-замовників

Венiамiн Кабанов
28.03.2008

Щодо можливості віднесення інформаційно-консультаційних послуг з підвищення кваліфікації, яке буде проводитися англійською мовою, до складу валових витрат Замовників, повідомляємо...

Читати далі »

Про реєстрацію громадян у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів

23.07.2009

З метою узагальнення інформації про практику реєстрації громадян у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів Державна податкова адміністрація України доводить до відома офіційну позицію щодо застосування законодавства при здійсненні таких процедур.

 

Читати далі »

Витрати на встановлення газобалонного обладнання на авто можна включити до податкового кредиту з ПДФО

08.06.2010

Платник податку має право включити до складу податкового кредиту звітного року такі витрати, фактично понесені ним протягом такого звітного року:  ...  Суму коштів, сплачених платником податку у зв'язку із переобладнанням транспортного засобу, що належить платникові податку, з використанням у вигляді палива моторного сумішевого, біоетанолу, біодизелю, стиснутого або скрапленого газу, інших видів біопалива.

Читати далі »

Внесення майна фізичною особою до статутного фонду не оподатковується ПДФО (судове рішення)

11.08.2010

У лютому 2008 року податкова видала лист, згідно з яким Підприємство, яке в обмін на внесене до його статутного фонду нерухоме майно надає фізичній особі корпоративні права є податковим агентом щодо вартості такого майна. Аргументи, викладені у Листі, м'яко кажучи, притягнуті за вуха, проте сам факт появи такого листа посіяв сумнів у свідомості сумлінних платників податків.

Наводимо судове рішення, в якому спростовуються аргументи, вказані у скандальному Листі ДПА №2251/Б/17-0714 від 13.02.08 р. 

Читати далі »

З 01.01.2011 податковим агентам доведеться щомісяця подавати податкову декларацію з ПДФО

04.10.2010

15) пункт 8.1 статті 8 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (Відомості Верховної Ради України, 2003 р., N 37, ст. 308; 2004 р., N 52, ст. 564) доповнити підпунктом 8.1.5 такого змісту:

"8.1.5. Податковий агент зобов'язаний подавати органу державної податкової служби за місцем його реєстрації податкову декларацію з податку з доходів фізичних осіб за базовий податковий період, що дорівнює календарному місяцю за формою, встановленою центральним податковим органом, про загальні суми доходів, які нараховані на користь платників податку, і загальні суми податку з доходів фізичних осіб, які утримані з цих доходів, а також обсяги перерахованого податку до бюджету";

Читати далі »

Дали позику працівнику - утримайте ПДФО! Ви не згодні?

Рыбальченко Дмитрий
29.10.2010

Позика працівнику є поворотною фінансовою допомогою і має включаються до складу загального місячного оподатковуваного доходу.

 

Читати далі »