Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Податк. облік New » Податок на прибуток »

Щодо порядку подачі уточнених декларацій з податку на прибуток

Надрукувати документ
06.06.2011

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 ЛИСТ

від 26.05.2011 р. N 14847/7/15-0317

Державним податковим адміністраціям в областях, Автономній Республіці Крим, містах Києві та Севастополі 

 

 

 

 

Щодо порядку подачі уточнених декларацій з податку на прибуток

 У зв'язку з надходженням численних запитів від органів державної податкової служби та платників податків, а також з метою належної організації адміністрування податку на прибуток Державна податкова адміністрація України надає методичну допомогу стосовно подачі уточнених декларацій з податку на прибуток в рамках дії Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

 Абзацем 5 пункту 1 розділу XIX "Прикінцеві положення" Кодексу встановлено, що розділ III "Податок на прибуток підприємств" набирає чинності з 1 квітня 2011 року. Згідно пункту 2 підрозділу 4 розділу XX "Перехідні положення" Кодексу платники податку на прибуток в 2011 році складають наростаючим підсумком та подають декларацію з податку на прибуток за такі звітні податкові періоди:

 1. другий квартал;

 2. другий і третій квартали;

 3. другий - четвертий квартали.

 Податкові декларації подаються за календарний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу (пп. 49.18.2 п. 49.18 ст. 49 Кодексу).

 Абзацем 2 пункту 46.6 статті 46 Кодексу встановлено, що до визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

 Відповідно до п. 46.5 Кодексу Державною податковою адміністрацією України розроблено нову форму податкової декларації з податку на прибуток підприємства, яка затверджена наказом ДПА України від 28.02.2011 N 114 та зареєстрована в Міністерстві юстиції України 25 березня 2011 року за N 397/19135 (далі - наказ N 114).

 Пунктом 4 наказу N 114 передбачено, що цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування. Зазначений наказ офіційно опублікований 11.04.2011 в газеті "Офіційний вісник України".

 Виходячи з викладеного, для складання звітності наказ N 114 набуває чинності "з податкового періоду, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення", тобто з 01.07.2011. Відповідно:

  • звітність з податку на прибуток за I кв. 2011 року в строк до 10.05.2011 подається за формою, встановленою наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 N 143, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 08.04.2003 за N 271.
  • звітність з податку на прибуток за податкові періоди, починаючи з податкового періоду "II квартал" 2011 року подається за формою податкової декларації, визначеною наказом N 114. Вперше подання податкової звітності за такою формою здійснюватиметься до податкових органів з 01.07.2011.
  • виправлення самостійно виявлених помилок, що містяться у раніше поданих платником податкових деклараціях, шляхом подання нової декларації за минулі податкові періоди здійснюється до 01.07.2011 за формою декларації, передбаченої наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 N 143, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 08.04.2003 за N 271.
  • виправлення самостійно виявлених помилок, що містяться у раніше поданих платником податкових деклараціях, шляхом подання нової декларації за минулі податкові періоди здійснюється після 01.07.2011 за формою декларації, передбаченої наказом N 114 (абзац 1 п. 50.1 ст. 50 Кодексу).

До введення в експлуатацію нового програмного забезпечення по алгоритмах контролю для приймання та автоматизованої обробки податкових декларацій з податку на прибуток підприємств та додатків до них, звітна та уточнююча податкові декларації з податку на прибуток з додатками подаються по формі, встановленій наказом Державної податкової адміністрації України від 29.03.2003 N 143, зареєстрованому у Міністерстві юстиції України 08.04.2003 за N 271, та застосовуються діючі алгоритми контролю для приймання та автоматизованої обробки податкових декларацій з податку на прибуток підприємств та додатків до них.

 Головам Державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести зазначені методичні рекомендації до відома підпорядкованих підрозділів і платників податків.

 

Заступник голови комісії
 з проведення реорганізації
ДПА України,  заступник Голови 

О. М. Любченко 

 


[на головну]

Додати коментар

Тільки зареєстровані учасники мають можливість приймати участь в обговоренні статей та матеріалів.
Будь ласка зареєструйтесь або авторизуйтесь.