Бібліотека бухгалтерського обліку pro-u4ot.info

Украина онлайн каталог сайтів www.webmoney.ru

КОМЕНТАРІ


Пошук інформації про контрагента в ЄДР

Моніторинг законодавства

Довідник бухгалтерських проводок (продовження)

Довідник бухгалтерських проводок

"Коза" для складання Балансу та Звіту про фінансові...

Податковий кодекс України (архів)

Як розрахувати фінансові показники (коефіцієнти)?

Національне положення (стандарт) бухгалтерського обліку 1...

Как заставить людей работать на вас

Чи включаються до бази оподаткування кошти, отримані як...

Наступление на господство доллара

20 порад для того, щоб працювати менше

Первичные документы для целей бухгалтерского учета

Податковий календар

Пропозиція щодо публікації матеріалів

Чи є майбутнє в українського аудиту?

Бізнес-плани. Повне довідкове видання

Технология обмана или как стать членом АПУ

Який розмір річної плати за ліцензію на право оптової...

Міжнародні стандарти контролю якості, аудиту, огляду,...

Альбом бухгалтерських проводок

Финансы и бухгалтерский учет для неспециалистов

Інформаційний вірус

Как грамотно сорвать проект внедрения, или Пособие для...

Инвестиционная оценка: Инструменты и методы оценки любых...

Реклама

. Головна » Облік » Податк. облік New » ПДВ

РОЗДІЛ V. Податок на додану вартість 

Про затвердження форм та порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість

28.02.2011

Затверджено форми податкової звітності з податку на додану вартість:

податкова декларація з податку на додану вартість (додається);

податкова декларація з податку на додану вартість (скорочена) (додається);

податкова декларація з податку на додану вартість (спеціальна) (додається);

податкова декларація з податку на додану вартість (переробного підприємства) (додається);

уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (додається);

уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до статті 209 розділу V Кодексу) (додається);

уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 209.18 статті 209 розділу V Кодексу) (додається);

уточнюючий розрахунок податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок (щодо діяльності відповідно до пункту 1 підрозділу 2 розділу XX Кодексу) (додається);

розрахунок податкових зобов'язань, нарахованих отримувачем послуг, не зареєстрованим як платник податку на додану вартість, які постачаються нерезидентами, у тому числі їх постійними представництвами, не зареєстрованими платниками податків, на митній території України (додається).

Затверджено Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (додається).

 

Читати далі »

Щодо податкової звітності з податку на додану вартість (Лист № 7273/7/16-1117 від 16.03.11 р.)

15.04.2011

Державна податкова адміністрація України повідомляє, що з метою забезпечення застосування пункту 201.15 статті 201 розділу V Податкового кодексу України наказом ДПА України від 25.01.2011 N 41 "Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість", зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 16.02.2011 N 197/18935 (далі - Наказ N 41), затверджені форми податкової звітності з податку на додану вартість та Порядок заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (далі - Порядок N 41).

Наказ N 41 набрав чинності 4 березня 2011 року (опубліковано в "Офіційному віснику України" N 14). Таким чином, починаючи з 1 квітня 2011 року податкова звітність з податку на додану вартість подається до органів державної податкової служби за новими формами, затвердженими Наказом N 41.

Читати далі »

Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення (Наказ ДПА №969)

10.01.2011

Наказ ДПА № 969 від 21.12.2010 р. "Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення"

Набрав чинності 10.01.2010 р.  

Читати далі »

Пам'ятка про адміністративні процедури виписування, видачі і отримання податкових накладних

15.04.2011

Державна податкова адміністрація України у зв'язку з численними запитами органів державної податкової служби та платників податків, а також з метою належної організації адміністрування податку на додану вартість насилає Пам'ятку про адміністративні процедури виписування, видачі і отримання податкових накладних.

Зазначена Пам'ятка підготовлена з урахуванням вимог статті 201 розділу V Податкового кодексу України та наказу ДПА України від 21.12.2010 р. N 969 "Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення", зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 29.12.2010 р. за N 1401/18696, та надсилається для використання при підготовці податкових консультацій платникам податку.

Читати далі »

Щодо відображення у податковому кредиті податкових накладних, виписаних до 01.01.2011 р.

01.04.2011

Документальним підтвердженням правомірності включення до складу податкового кредиту сум податку на додану вартість на підставі податкової накладної, яку було виписано у будь-якому з попередніх періодів, для платника податку - покупця є документ, який підтверджує дату надходження такої податкової накладної від продавця, а саме зареєстровані відповідно до вимог Положення N 88 лист з рекомендованим повідомленням про вручення із зазначенням на ньому відбитка календарного поштового штемпеля та отримана разом з цим листом податкова накладна з відображенням на ній дати реєстрації на штампі вхідної кореспонденції (за умови дотримання інших вимог Закону щодо формування податкового кредиту).

Отже, у разі отримання податкових накладних, в тому числі і тих, що виписані в різних податкових періодах, але отримані платником в поточному звітному періоді (податкові накладні, які було виписано у попередніх періодах), лише за наявності документального підтвердження такого запізнення, платник податку - покупець товарів (послуг) має право на включення суми податку на додану вартість до складу податкового кредиту.

Читати далі »

Про затвердження форми Реєстру виданих та отриманих податкових накладних та Порядку його ведення

02.02.2011

Упровадження реєстру виданих та отриманих податкових накладних обумовлене вимогами пункту 201.15 статті 201 розділу V Податкового кодексу України.

Реєстр є формою для запису (реєстрації) виданих та отриманих податкових накладних.

Виправлення помилки в Реєстрі здійснюється методом "сторно" за правилами, передбаченими для бухгалтерського обліку, у момент виявлення таких помилок.

Коригування помилкових записів у Реєстрі не призводить до потреби формування нових (уточнюючих) реєстрів.

Читати далі »

Податкова накладна

19.01.2011

Податкова накладна

 

Читати далі »

Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної

19.01.2011

Розрахунок коригування кількісних і вартісних показників до податкової накладної (Додаток 2 до податкової накладної)

 

Читати далі »

Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

19.01.2011

Реєстр виданих та отриманих податкових накладних

 

Читати далі »

Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість

19.01.2011

Положення розроблене відповідно до розділу V "Податок на додану вартість" Податкового кодексу України, Закону України "Про державну податкову службу в Україні" та інших нормативно-правових актів. 

Положенням визначається порядок: реєстрації платників податку на додану вартість; анулювання реєстрації платників податку на додану вартість; ведення реєстру платників податку на додану вартість (далі - Реєстр); присвоєння індивідуального податкового номера платника податку на додану вартість; оприлюднення даних з Реєстру; перереєстрації платників податку на додану вартість та заміни свідоцтв про реєстрацію платників податку на додану вартість; ведення документації при реєстрації/анулюванні реєстрації платників податку на додану вартість; засвідчення копій свідоцтв про реєстрацію платників податку на додану вартість.

Читати далі »

Перелік достатніх підстав, які надають податковим органам право на проведення документальної позапланової виїзної перевірки платника податку на додану вартість для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку

24.01.2011

Затверджено перелік достатніх підстав, які надають податковим органам право на проведення документальної позапланової виїзної перевірки платника податку на додану вартість для визначення достовірності нарахування бюджетного відшкодування такого податку.

Читати далі »

Щодо подання податкової звітності з податку на додану вартість за січень 2011 року

11.02.2011

Для платників податку на додану вартість, для яких звітним (податковим) періодом визначено календарний місяць, останнім днем подання податкової декларації з податку на додану вартість за січень 2011 року є 21 лютого 2011 року.

Копії записів у реєстрах виданих та отриманих податкових накладних за січень 2011 року подаються за формою, затвердженою Наказом N 1002.

Читати далі »

Щодо порядку застосування підпункту 196.1.14 пункту 196.1 статті 196 Податкового кодексу України

04.03.2011

Консультаційні, інжинірингові, інженерні, юридичні (у тому числі адвокатські), бухгалтерські, аудиторські, актуарні та інші подібні послуги консультаційного характеру, а також послуги з розроблення, постачання та тестування програмного забезпечення, з оброблення даних та надання консультацій з питань інформатизації, надання інформації та інших послуг у сфері інформатизації, у тому числі з використанням комп'ютерних систем, не є об'єктом оподаткування податком на додану вартість.

Читати далі »

Условия и порядок регистрации плательщиков НДС в соответствии с Налоговым кодексом Украины

Колосова Л.А.
22.03.2011

Нормами НКУ  установлены следующие основания для обязательной регистрации, а именно, если общая сумма от осуществления операций по поставке товаров/услуг, подлежащих налогообложению согласно настоящему разделу, в том числе с использованием локальной или глобальной компьютерной сети, начисленная (уплаченная) такому лицу в течение последних 12 календарных месяцев, совокупно превышает 300000 гривен (без учета налога на добавленную стоимость).

Читати далі »

Податківці женуть бізнес на "мийки"

13.05.2011

А чого вартий останній винахід відомства - "лінгвістична" зброя масового нищення ПДВ-кредиту? Податківці кардинально змінили своє ліберальне ставлення до мовного питання: тепер не визнаються накладні, заповнені не українською мовою.

Читати далі »

Щодо печаток "Для податкових накладних"

06.06.2011

"Податкова накладна скріплюється основною печаткою продавця (тією ж, що використовується для платіжних документів); для скріплення податкових накладних може бути використана спеціальна печатка "Для податкових накладних", порядок її використання та перелік осіб, які уповноважені виписувати податкові накладні, визначається документами платника податку, які визначають його облікову політику.

Читати далі »

НДС на консультационные и ... услуги вернули с 01 июля 2011 г.

22.06.2011

Опубликован Закон, исключающий из перечня необлагаемых НДС консультационные, инжиниринговые, инженерные, юридические (в том числе адвокатские), бухгалтерские, аудиторские, актуарные и прочие консультационные услуги, а также услуги по разработке, поставке и тестированию программного обеспечения, обработке данных и предоставлению консультаций по вопросам информатизации, предоставление информации и других услуг в сфере информатизации, в том числе с использованием компьютерных систем.

Читати далі »

Щодо бухгалтерського обліку розподіленого податку на додану вартість

22.06.2011

Якщо придбані основні засоби частково використовуються в оподатковуваних операціях, а частково - ні, то до сум податку, які платник має право віднести до податкового кредиту, включається та частка сплаченого (нарахованого) податку під час їх придбання або виготовлення, яка відповідає частці використання таких товарів/послуг в оподатковуваних операціях.

Читати далі »

Про затвердження форми податкової накладної та Порядку заповнення податкової накладної (Наказ №1379)

19.12.2011

Затверджено нову форму податкової накладної та Порядок заповнення податкової накладної, що додаються.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ Державної податкової адміністрації України від 21.12.2010 N 969 "Про затвердження форми Податкової накладної та Порядку її заповнення", зареєстрований у Міністерстві юстиції України 29.12.2010 за N 1401/18696.

Наказ набрав чинності 16.12.2011 р.

 

Читати далі »

Щодо наказу МФУ від 01.11.2011 N 1379

24.01.2012

...приведені у відповідність до Порядку ведення реєстру виданих та отриманих податкових накладних правила заповнення рядка "Індивідуальний податковий номер продавця" у разі виписки податкової накладної покупцем (отримувачем) послуг від нерезидента, місце постачання яких розташоване на митній території України, з метою уніфікації таких правил. Тепер у рядку "Індивідуальний податковий номер продавця" відображається умовний ІПН "300000000000", а у разі якщо такі послуги не призначаються для використання у господарській діяльності або придбані з метою їх використання для постачання послуг за межами митної території України або послуг, місце постачання яких визначається відповідно до пункту 186.3 статті 186 розділу V Кодексу, - умовний ІПН "200000000000" (пп. 8.2 Порядку).

...У випадку виписки податкової накладної при постачанні одночасно імпортованих та вітчизняних товарів або підакцизних та не підакцизних товарів, у такій податковій накладній графа "код товару згідно з УКТ ЗЕД" заповнюється лише по тих товарних позиціях, які відносяться до підакцизних, або які ввезені на митну територію України...

 

Читати далі »

Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість

24.01.2012

Про затвердження форм та Порядку заповнення і подання податкової звітності з податку на додану вартість (Наказ МФУ №1492 від 25.11.11 р.)

Читати далі »

Про доповнення обов'язкових реквізитів податкової накладної

23.08.2012

Реквізити "номер та дата митної декларації, за якою було здійснено митне оформлення товару, ввезеного на митну територію України" підлягають зазначенню у податковій накладній з моменту набрання чинності змін до форми податкової накладної про її доповнення відповідними графами для відображення таких реквізитів.

Читати далі »

Узагальнююча податкова консультація щодо порядку оподаткування податком на додану вартість транспортно-експедиторської діяльності

10.09.2012

Наказ ДПАУ від 6 липня 2012 року N 610 "Про затвердження Узагальнюючої податкової консультації щодо порядку оподаткування податком на додану вартість транспортно-експедиторської діяльності"

 

Читати далі »

Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення

23.08.2013

З 01 вересня 2013 року звичайні ціни застосовуються до контрольованих операцій, якщо сума розрахунків з одним контрагентом перевищує 50 млн. грн. (без ПДВ).

Читати далі »

Неудачная затея. НДС-счета: преимущества и недостатки

08.09.2014

С 1 января 2015 года в Украине появятся специальные НДС-счета, призванные улучшить администрирование налога и ускорить возмещение НДС предприятиям-экспортерам. Кабмин планирует с помощью спецсчетов ликвидировать коррупционные схемы и налоговые ямы. По мнению премьер-министра Арсения Яценюка, НДС-счета позволят устранить злоупотребления, обходящиеся бюджету примерно в 12 млрд грн в год. Инициатива не новая: введение особых счетов по самому неоднозначному и коррумпированному налогу обсуждалось едва ли не при всех предыдущих правительствах. О преимуществах и недостатках разработанной нынешними властями схемы рассуждает экономист центра CASE Украина Юлия Шибалкина.

Читати далі »